Beyaz Eşya Kaplama Folyosu Nedir?
Mart 14, 2018

Kötülerle savaşıp iyileri korumayı görev edinen Elsa bütün kız çocuklarının en sevdiği kahraman haline gelmiştir. Elsa duvar sticker modelini kızınızın ismine özel olarak tasarlayabilirsiniz…

Elsa Karlar ülkesi Prensesi ile Çocuğunuzun Odasını Yeniden Tasarlayın

Bütün kız çocuklarının rol modeli olan bu kötülüklerle savaşan prenses kendine özgü tarzı ve gücüyle bütün çocuklarını etkilemeyi başardı. Birbirinden farklı dekorda tasarladığınız çocuk odanızı kızınızın süper kahramanı olan Elsa ile süslemeyi düşünür müsünüz? Elbette ki kız çocukların rol model aldığı bu kahramanlar günümüzde kıyafetler, mobilyalar, defterler, çantalar ve daha nice ürünün üzerinde. Peki, duvarda bütün gün ona bakan bir çocuğun mutluluğunu hayal edebiliyor musunuz?

Duvar stickerları günümüzde modern çocuk odası tasarımlarında kendini gösteren kolay ve uygun fiyatlı ürünlerdendir. Farklı bir çocuk odası istiyor ve bunu ucuz bir maliyetle yapmak istiyorsanız çocuk odası sticker modellerinden olan Karlar Ülkesi Prensesi Elsa tam size göre bir ürün.

Frozen süper kahramanları ve kız kardeşi Anna ile giriştikleri maceralardan hep galip gelerek çıkan Elsa, çocuğunuzun en sevdiği karakter olacak. Peki siz çocukluk çağında ona unutulmayacak bir kahramanı duvarında görmesini sağlarsanız bu mutluluk daha da katlanmaz mı? Evet dediğinizi duyar gibiyiz.

Elsa ile Büyüyen Çocuklar

Çocuğunuzu düşünerek aldığınız odanın sade ama klasik olmasında sıkılıp hayal dünyasını genişletmek istiyorsanız Elsa Karlar Ülkesi Çocuk Odası Duvar Stickerları ile bunu değiştirebilirsiniz.

Elsa hep kötülerin işlerini bozan, kötülere geçit vermeyen bir buzlar kraliçesi. İyiliği yaymak kötülükle savaşmak için yaşayan kahramanımız çocuklarımıza daha umutlu ve mutlu bir dünyayı şimdiden aşılıyor. Kral ve kraliçenin kötülükle öldürüldüğü, Anna ve Elsa’nın bu gerçeği bulmak için yola koyulduğu bu hikâyede siz de onlarla odanızda başrolü alacaksınız.

Saçıyla, kıyafetiyle ve güzelliğiyle göz dolduran Elsa minik yavrunuzun odasında her zaman başköşede ve onun yanı başında olacak.

Duvar Stickerları ve Kullanım Kolaylıkları

Çocuk odası duvar stickerları ile zamanda yolculuk yaparak odasında keyifli saatler geçiren çocuklarınız olsun. Hiçbir kimyasal maddeye ve ekstra yapışkan gerektirmeden uygulanan Elsa Karlar Ülkesi Çocuk Odası Duvar Stickerları hiç zamanınızı kaybettirmeden uygulama özelliğine sahiptir. Son derece kolay uygulanabilen bir yapıya sahiptir.

Odanızın herhangi bir bölümüne duvar stickerını yapıştırabileceğiniz gibi kendi belirlediğiniz alana da yapıştırabilirsiniz. 3 farklı ebatta gönderilen Elsa Karlar Ülkesi Çocuk Duvar Stickerları duvarınızın büyüklüğüne göre istediğiniz ölçüde gönderilir. Ayrılma, yırtılma, kalkma söz konusu olmasan gönül rahatlığı ile Elsa’yı çocuğunuzun odasıyla buluşturabilirsiniz.

 

  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir