Elsa Karlar Ülkesi Prensesi…
Mart 11, 2018
Kapıda Nakit Ödeme Nedir?
Mart 14, 2018

Beyaz eşya kaplama folyosu ile buzdolabı ve bulaşık makinasının dış görünüşünü istediğiniz şekilde değiştirebileceğinizi biliyor musunuz? Hem uygun fiyata alınan hem de uygulanması çok pratik olan bu beyaz eşya set stickerları evinize ve mutfağınıza başka bir hava katacak…

En Ekonomik Çözüm

Mutfak çoğunlukla zaman geçirdiğimiz mekânların başında gelir. Günün belli saatlerini yemek yaparak veya misafirlerinizi ağırlamak için mutfakta geçiririz. Zamanla dolap ve kapak üzerinde yıpranmalar oluşabilir. Buna çizik ve lekeler de eklenince bulaşık makinesi ve buzdolabını yenileme ihtiyacı hissederiz. Ancak, bu durum ekonomik olarak her zaman uygun değildir. İşte size çok uygun bir çözüm: beyaz eşya kaplama folyoları.

Buzdolabı ve bulaşık makinesi genel olarak yıpranan, modern görünmeyen veya üzerindeki leke ve izlerden sıkılan insanların bu durumu düzeltmek için uygun fiyata ilk başvurdukları dekorasyon fikri beyaz eşya kaplama folyolarıdır.

Kendi tarzına göre evini dekore etmek isteyen kişilerce çok kullanılan bu  stickerları istediğiniz modelde bulmak veya evinizin renk ve tarzına göre desenleri kullanabilmek mümkündür. Çok sade bir mutfağınız varsa da yıpranmamış veya eski görünmeyen bulaşık makinesi ve buzdolabınıza da yine dekorasyon amaçlı beyaz eşya stickerlarını uygulamakta özgürsünüz.

İsimli veya isimsiz olarak birçok modelin bulunduğu, renkli manzaralardan, minimal desenlere kadar farklı ölçülerle beyaz eşya kaplama folyolarına sahip olabilirsiniz..

Beyaz eşya stickerları nasıl yapıştırılır ?

  • Uygulamak istediğiniz alanı belirleyin ve var olan alanı toz, kir, pas ve benzeri şeylerden arındırın.
  • Su bazlı olarak aldığınız folyonuzun bir parçasını ıslatarak herhangi bir alana denemek için uygulayın. Eğer kuruduktan sonra yapışıyorsa beyaz eşya stickerınız su bazlıdır.
  • Aldığınız buzdolabı stickerını veya bulaşık makinası stickerını arka kısmını iyice ıslatınız. Islatma işlemini camsil ile yapmanızı tavsiye ederiz. İyice ıslattıktan sonra ürünü yavaşça alarak beyaz eşyanızın üzerine yerleştiriniz. Yerleştirme işleminde tam oturması için oynamalar yapabilirsiniz.
  • Hiç hava baloncuğu kalmaması için bir kart yardımı ile veya bir bez ile hava baloncuklarının havasını alınız. Havası alınmayan baloncuk içinde kalan beyaz eşya stickerları daha sonrasında yıpranma ve yırtılma gerçekleştirebilirler.
  • Yerleştirdiğiniz ve uyguladığınız alana yapışma sağlandıktan sonra fazla parçaları falçata veya makas ile alınız.
  • Temizliğe uygun ve çok şık olan buzdolabı ve bulaşık makinası folyolarını kullanmak bu kadar basit ve pratiktir.

 

     

1 Comment

  1. Mehmet dedi ki:

    Bu stickerlar gerçekten çok faydalı hem dekoratif hem temiz bir kullanım için ideal teşekkürler bilgi için

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir