Kapıda Nakit Ödeme Nedir?
Mart 14, 2018
Bebek ve Çocuk Odası Dekorasyon Fikirleri
Mart 26, 2018

Kreşten spor salonuna; kafelerden dans okullarına, hastanelerden fabrikalara ve en önemlisi vaktimizi geçirdiğimiz evimizin istediğimiz köşesine istenilen amaç ve tarza göre dekoratif stickerlar…

En Ucuz Dekor Fikri: Duvar Stickerı

Salon duvar stickerları, duvar stickerları, evi herhangi bir bölümünde kullanılan kaplama folyo örnekleri ile döşenmiş evlerin ne kadar şık olduğunu biliyoruz.

Duvar stickerları ile aklınızdaki evi tasarlayıp şimdi uygun fiyatlarla uygulamaya başlayın.Evinizde hareketlilik isteyen, ortamın havasını renklendirmek isteyen pek çok insan artık dekorasyona uygun renklerde ve motiflerde pek çok duvar stickerı kullanıyor.

Desenli modelleri ile fark yaratan salon duvar sticker modelleri, en sade alanlara bile zenginlik katıyor. Çoğu kez aldığımız eşyaların yaşam alanımızda tasarım olarak bir tık geride kaldığını görüyoruz. Bu durumu değiştirmek için duvar kâğıtları veya duvar stickerları istenilen tarzda seçilerek var olan mekâna bambaşka bir hava katılıyor.
Ekonomik ve dekorasyon amaçlı duvar etiketleri her zaman kullanılabilen ve harika görüntüsüyle evinizi değiştirecektir.

Dekoratif Duvar Stickerları

Ekonomik olarak sizi zorlayamayacak ve kullanımı kolay duvar stickerları ile sizde evinizde harika zamanlar geçireceksiniz.

Kreşten, spor salonuna, kafelerden, dans okullarına, hastanelerden, fabrikalara ve en önemlisi vaktimizi geçirdiğimiz evimizin istediğimiz köşesine istenilen amaç ve tarza göre duvar stickerları kullanabiliriz.

Yeni bir hayat başlangıcında en önemli şey bir evin olmasıdır. Yuvanızı en güzel hale getirmek için artık her bütçenin alabileceği duvar stickerları ev dekorasyonunda kolaylık sağlıyor.

Hayal gücünüzün istediği tarzda bir ev için kullanımı kolay duvar stickerları ile nasıl bir salon tasarladıysanız geniş ürün gamından dilediğinizi seçerek şık veya eğlenceli belki de ferah evleri duvar etiketleri ile sağlayabilirsiniz.

Duvar Stickerları Hangi Yüzeylerde Kullanılır?

Duvar sticker modelleri hayal gücünüzün istediği her alana uygulanır. Ayrıntılı anlatmak gerekirse; Pürüzsüz metal yüzeyler, pürüzsüz plastik yüzeyler, mermer yüzeyler, sert zemin döşemeleri, cam, ahşap, mobilya eşyaları, boyanmış astarlı duvarlar, ayna ,fayans, tavan, alçıpan olarak birçok alanda kullanılabilir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir