Duvar Stickerları Nedir?
Mart 14, 2018
Duvar Dekorasyonuna Farklı Bir Boyut Getirin
Nisan 1, 2018

Maliyeti uygun ve uygulanışı basit olan bebek ve çocuk odası dekorasyon fikirleri artık modern dünyada çok işimize yarayacak. Doğdukları andan itibaren vakit geçirdikleri odalarının renkli, eğlenceli, farklı dekoratif odalar yapmak artık çok basit. Düşünülenin aksine artık bebek odaları basit ve sade olmaktan çok şık ve modern dizaynlarla tasarlanmaktadır.

Duvar Yapışkanları ile Alandan Tasarruf Edin

Alandan tasarruf etmek isteyen, bebek ve çocuk odasını renklendirmek isteyen, çocuğunuzun ismine özel yaptırmak isteyen ebeveynlerin yeni keşfi bebek ve çocuk odası stickerlarıdır. Bebek ve çocuk odası sticker ile bebek odanızda farklı bir hava istiyorsanız; klasik olarak dizayn ettiğiniz bebek odanızı klasik duvar stickerları ile süsleyebilir, modern tarzda mobilyalar ile tasarladığınız bebek odalarınızı ise modern stickerlar ile tasarımına bütünlük katabilirsiniz.

Çocuğunuzun yaşam alanını zevkli çocuk ve bebek odası duvar stickerları ile çocuk kahramanlarına, doğa desenlerine, farklı şekillere ve ismine özel stickerlar ile tasarlamayı seveceksiniz. Bebek odalarında genellikle yıldız, kalp, renkli trenler, tavşanlar, balonlar, isme özel hazırlanan tasarımlar ve daha fazlası bebeğinizin cinsiyetine göre tasarlanarak sizler için hazırlanır.

Çocuk odalarında genellikle çocuğunuzun sevdiği masal kahramanları, çizgi film karakterleri, arabalar, boy cetvelleri; ağaçlar, hayvanlar, sualtı dünyası, korsanlar, robotlar, çiçekler ile birlikte odanızın alanını kullanabileceğiniz stickerlar kullanılmaktadır. Duvar dekorasyon fikirleriyle boş olan sıkıcı duvarlarınıza elveda derken renkli ve mutlu bir odaya merhaba diyebilirsiniz.

Duvar Stickerları Farklı Bölgelere de Yapıştırılır

Stickerlar bebek ve çocuk odalarında sadece duvar haricin de çocuk odanızın farklı bölgelerine de yapıştırabilirsiniz. Bunlar genel olarak; Pürüzsüz metal yüzeyler, pürüzsüz plastik yüzeyler, sert zemin döşemeleri, cam, ahşap, mobilya eşyaları, boyanmış astarlı duvarlar, ayna, fayans, tavan, alçıpan olarak birçok alanda kullanılabilir. Duvardan ziyade dolap tavan vb. sizin hayal gücünüze gelen her yere stickerları yapıştırma imkânınız vardır. Stickerlara bayılan çocuklar için bu harika bir görüntüdür.

Uygun Fiyatlı Bebek ve Çocuk Odası Stickerları

Duvar stickerları kolay uygulanışı ve uygun fiyatta olması kullanımını cazip hale getirmiştir. Günümüzde uygulama yapılacak ürünlerin zenginliği ve alternatifleri bulunmaktadır.
Duvar üzerine uygulamasının daha doğru olduğunu şimdiden söylemek isteriz.

Duvar kâğıdı üzerine yapıştırılan çocuk ve bebek odası stickerları kötü sonuçlar doğurabilir. Erkek bebek, kız bebek, erkek çocuk ve kız çocukları için farklı renk, desenler de tasarım ürünler olduğu kadar kendi istediğiniz ölçü, renk ve özelliklere göre de çocuk ve bebek odası stickerlarını verebilirsiniz.

  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir