Bebek ve Çocuk Odası Dekorasyon Fikirleri
Mart 26, 2018
Baby Shower (Bebek Partisi) Nedir?
Nisan 7, 2018

Evinizin eski düzeninden sıkılıp farklı arayışlar içerisine mi girdiniz? Daha renkli veya daha klasik bir tarzda bir ürün mü arıyorsunuz? Uygun fiyat ve kullanım kolaylığı sağlayan duvar sticker, mutfak sticker, banyo sticker, fayans sticker merdiven stickerlar ve daha bir sürü ürün ile artık evlerinize stickerlar hayat veriyor.

Duvar Stickerları ile Modern Salonlar

Ev dekorasyonu konforlu olduğu kadar ferah ve şık olmalıdır. Salonlarınızdan sıkıldığınız veya farklı bir hava solumak isterseniz; duvar sticker modellerini duvarınıza uygulamaktan çekinmeyiniz. Duvar haricinde eskimiş dolaplarınızı odanızın bütünlüğüne göre kaplayabilir veya kendi tarzınıza göre şekil motifler, manzara resimleri gibi birçok ürün seçeneği ile farklılaştırabilirsiniz.

Ev dekorasyonu çoğu kez masraflı ve zaman alan durumlardandır. Evinizin inşaat alanına dönüştürmek istemediğiniz ve bütçe sıkıntınız varsa duvar etiketleri size göz kırpıyor. Uygun ücretleri ile ilk sıralarda yer alan duvar stickerları birkaç dakika içinde uygulanması ile pratiktir.

Doğru Uygulama ile Duvarınıza Zarar Vermez

Duvar etiketlerini duvara uygularken dikkat edilmesi gerekir. Uygulama esnasında hava boşlukları kalmaması için iyice bir kart veya bez ile bastırılmalıdır. Duvar kâğıdı üzerine uygulanışı pek uygun görülmez.

Uygulama esnasında verilen önemin sökme işleminde de verilmesi kullanıcıların faydasına olacaktır. Fön makinası ile sticker esnetilerek duvardan yavaşça sökülebilir. Böylelikle duvarınızda tahribata neden olmadan söküm işlemi gerçekleşecektir.

Duvar Dekorasyonunda Yeni Bir Moda Akımı

Evinizin halıları, perdeleri, mobilyalarını seçtikten sonra bir şeylerin eksik olduğunu mu hissediyorsunuz? Bu eksik duvarda tamamen evinizin havasını, atmosferini veya tarzını değiştirecek olan duvar sticker modelleridir. Evinizin renk ve tarzına göre seçeceğiniz seçeneklerle uygulama sonrası iyi sonuçlar elde edeceksiniz. Duvar stickerlarınızı renkli, tek renk veya siyah beyaz gibi farklı seçeneklerde tercih edebilirsiniz.

Tamamen sizin tarzınızı yansıtacağınızı düşündüğünüz bu duvar yapışkanları ile minimalist tarzlar, klasik tarzlar, modern tarzlar, çizgisel tarzlar, doğallık barındıran birçok farklı konseptle evinizi buluşturabilirsiniz. Yatak odanızda, mutfağınızda, salon veya antrenizde, çocuk odasında ve hayal gücünüze bağlı olarak dilediğiniz yere yapıştırabileceğiniz sticker modellerini hemen incelemeye başlayabilirsiniz.

  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir