Baby Shower (Bebek Partisi) Nedir?
Nisan 7, 2018
Çocuğunuzun Gelişimini Boy Cetveli ile Takip Edin!
Nisan 16, 2018

Yıldız sticker, puantiye sticker, kalp sticker, bulut sticker ve daha farklı tarzlarda sticker kullanarak artık bebek odanızı veya çocuk odanızı uygun fiyata daha şık ve renkli hale getirebilirsiniz.

Uygun Fiyata Çocuk Odası Nasıl Hazırlanır?

Yıldız sticker, puantiye sticker, kalp sticker, bulut sticker, üçgen stickerlar ile bebek odanızın başucuna uygulama yapmak odanızın havasını değiştirecektir. Bebeğiniz kız veya erkek olabilir. Birbirinden farklı renk seçenekleri ile sadece mavi ve pembe renkleri kullanmadan da bu ürünlere sahip olabilirsiniz. Pratik ve rahat uygulanması ve şık görünümü ile hem zamandan hem de sizi aşırı masrafa sokmadan birkaç dakika içinde dilediğiniz şekilde uygulayabilirsiniz.

Erkek bebeği olan bu müşterimiz odasının halısına ve bebeğinin cinsiyetinin erkek olmasından dolayı  çift renk  çocuk odası sticker ürününü  kullanarak odasının havasını değiştirmiştir. İster bebeğinizin başucuna isterseniz dolabına veya duvarının tamamına uygulayacağınız çift renk yıldız sticker ürünümüz ile alışılmışın dışında hem zarif hem de çok uygun fiyata bebek odanızı yenilemiş olacaksınız.

Bebek ve Çocuk Odası Stickerlarını Nasıl Uygularım?

Uygulaması gayet rahat olan bu ürünler kesilmiş bir şekilde gönderilir. Yıldız sticker bütün halinde gelir ve parça parça olarak çıkartarak duvarınıza yapıştırabilirsiniz. Uygulanışından sonra duvarımdan çıkartmak istediğim de duvarım deforme olur diye düşünürseniz sizleri pratik ve kolay bir yöntem öneririz. Kurutma makinasının sıcak hava veren tarafıyla stickerı ısıtıp genleştirdikten sonra yavaşça kaldırarak sökme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Evinizin tarzına ve kullanacağınız alana göre yoğun ve daha seyrek halde yıldız, bulut, kalp ve üçgen stickerları kullanmanız mümkündür. Tamamen hayal dünyanıza ve zevkinize bağlı olarak hazırlayabileceğiniz bu ürünler ile evinize gelen her konuğun çocuk odası dikkatini çekecektir.

Bebek Odası Sticker Ölçüleri Nasıl Olmalıdır?

Çok renkli ve büyük boyutlarda sticker kullanmak istemeyen ebeveynlerin genellikle tercih ettiği bu küçük stickerları karışık boyutlarda sipariş verilebilirken istenilen boyutlarda da hazırlanabilmektedir. 3, 4, 5, 6 cm yıldız sticker, puantiye sticker, kalp sticker, bulut sticker, üçgen sticker için standart ölçülerken siz daha büyük veya daha küçük şekilde de duvarınızın ölçülerine göre hazırlatabilirsiniz.

Minimalist ve modern bir bebek odası hazırlamak isteyen müşterimiz gece lambasının etrafına siyah ve beyaz renkte 3cm, 4cm, 5 cm’lik  yıldız stickerları uygulayarak odanın havasını bambaşka hale gelmiş.

  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.