Uygun Fiyata Çocuk Odası Nasıl Hazırlanır?
Nisan 9, 2018
Mutfağınızın Havasını Değiştirin
Nisan 25, 2018

Birbirinden farklı ve renkli boy cetvelleri artık kız erkek fark etmeden her çocuk odasının duvarlarını süslüyor. Her renkte ve modelde istediğiniz boy stickerlarını çocuk odanızın herhangi köşesine yapıştırarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

İsimli ve İsimsiz Boy Ölçen Duvar Sticker Modelleri

Boy cetvelleri modellerine göre isimli veya isimsiz olarak da hazırlanabilmektedir. Çocuğunuzun ismi boy cetvelinin hemen yanında yer alarak şık ve ona özel olduğunu hissettirecektir. Odanızın küçüklüğüne veya büyüklüğüne bağlı olarak boy stickerlarını konumlandıracağınız uygun alanı bulmanız yeterli olacaktır. Kreşlerde, okullarda, hastanelerde ve özel kliniklerde bulunan boy stickerları artık sizin ve çocuğunuzun zevkine bağlı olarak evlerinize geliyor.

Hayvanlı Boy Cetvelleri

Zürafa boy sticker, kaplan boy sticker, basketbol boy sticker, havaalanı boy sticker, ahşap boy boy sticker, palyaço boy sticker, vinç boy sticker, yavru kaplan boy sticker, ağaçlı boy sticker modelleri ile çocuğunuzun karakterine göre sipariş verebilirsiniz.

Zürafa boy sticker, kaplan boy sticker ile sevimli bebek odaları ve çocuk odaları hazırlanabilir. Şekli ve renkleri ile her odanın kız erkek fark etmeden kullanılabilir.
Basketbol boy sticker şimdiden yerinde durmayan enerjik ve hareketli çocukların odasını süsleyecek. Spora ve zıplayıp atlamaya bayılan bir çocuğunuz varsa hem karakterine hem de sevdiği sporu odasının duvarına getirebilirsiniz

Bebek Odası Sticker Ölçüleri Nasıl Olmalıdır?

Uçmayı ve uçakları bayılan bir çocuğa uçaklarla ve havaalanı konseptli bir boy cetveli ile havalara uçacaklar. Ağaçlı boy cetveli ile her yaştan kız ve erkek çocukların odasını süsleyecektir. Duvarlarınızın daha renkli keyifli olmasını istiyorsanız pahalı mobilyalar veya aksesuarlar almanıza gerek yok. Uygun bütçelerle ağaçlı boy sticker cetvellerini kullanarak hem miniklerin boyunu kontrol edecek hem de odanızı tam bir çocuk odası konseptinde dekore etmiş olacaksınız.

Ağaçlı boy sticker modeli kız ve erkek çocuk odalarını renklendirirken eğlenceli ve keyifli bir büyümenin de şimdiden habercisi oluyor. Şevval odasında Ağaçlı Boy Sticker modeli ile keyifli saatler geçirerek oyunlar oynuyor, uyuyor ve her geçen gün biraz daha büyüyor. Bebek ve çocuk odasında renkleri ve sevimli tasarımı ile çok yakışan boy stickerları; kapı arkasına, beşik yanına, duvarınızın ortasına yerleştirildiğinde odanıza şık ve modern bir görünüm kazandıracaktır. Dekoratif duruşu ile uygun bütçeyle odanızın havasını değiştirebileceğiniz boy stickerlarını kapıda ödeme, web sitesi üzerinden kredi kartı ile alma veya EFT yaparak sahip olabilirsiniz.

Çocuklarda boy gelişimi nasıl olmalıdır?

Çocuğunuzun boyu, kilosu, gelişimi her zaman anne ve babaların en dikkat ettiği şeydir. Çocuklarımızın sağlıklı bir birey olması için boy-kilo endeksleri her yaşta ve belli aralıklarla kontrol edilmelidir. Erkek-kız çocuk boy ölçümleriyle ortaya çıkan ortalama şudur;

Doğumda 46-54 cm arası
3. ay 55-60 cm,
6. ay 60-72 cm
9. ay 64-77 cm
12. ay 68-82 cm
15. ay 71-86 cm
18. ay 75-89 cm
2. yaş 77-92 cm
2,5 yaş 83-100 cm
3. yaş 86-105 cm
3,5 yaş 89-109 cm
4. yaş 92-114 cm
4,5 yaş 95-118 cm
5. yaş 98-121 cm

Beslenmenin ve genetik faktörlerin de etkili olduğunu elbette ki bu süreçte unutmamak gerekir. Birçok yapılan araştırmalar sonucunda genel olarak aşağı yukarı veriler verilmiştir. Çocuklarımızın sağlıklı ve iyi bir yaşam sürmesi için gerekli olan fiziksel süreçlerinin de bu yaşlarda dikkat edilmesi gerektirmektedir. Boy cetveli stickerları ile her geçen gün çocuklarınızın boy ölçülerini takip edebilirsiniz.

Çocuk Boy  Cetveli Stickerları Nasıl Kullanılmalıdır?

Uygulaması diğer duvar stickerlarıyla aynıdır. Herhangi bir duvar stickerının nasıl uygulandığını video olarak izlediyseniz boy sticker ürünlerimizde aynı şekilde uygulanarak alana yapıştırılır.Çok ıslak ve temizleyici maddelerle sert bir şekilde silinmediği sürece herhangi bir deformasyona uğramaz, renk solması yaşanmaz.

Hafif nemli yumuşak bir bezle bastırmadan silmeniz yeterlidir. Sökülmek istenildiği zaman kurutma makinesinin sıcak üfleyen haliyle sıcak hava verilerek folyo esnetilir ve yavaşça duvardan kaldırılmalıdır. Bu yöntem ile duvarınız en az hasarı alarak sticker duvardan ayrılmış olacaktır. Birbirinden sevimli şekiller de boy stickerlarına sahip olmak için sizde www.stickerim.com adresini ziyaret ediniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.