Çocuğunuzun Gelişimini Boy Cetveli ile Takip Edin!
Nisan 16, 2018
Notalar Çocuk Odanızda Hayat Bulsun
Mayıs 3, 2018

Mutfağınızda mutfak stickerları ile tarz bir görünüm oluşturmaya ne dersiniz? Ölü ve boş alanları değerlendirerek kullanışlı ve farklı bir mutfağın sahibi olun.  Görünüşleri ile modern duran ve ortama kattıkları farklı ambiyans ile mutfak duvar stickerları şimdilerde ve ileride ki dönemlerde hep moda olacağa benziyor.

Mutfak Duvar Stickerları İle Mutfak Dekorasyonu

Mutfağınızda mutfak stickerları ile tarz bir görünüm oluşturmaya ne dersiniz?

Mutfağınızın dar ve eşya, aksesuar kullanımına müsait olmayan bir mutfak olabilir. Eşya ve aksesuarlar için uygun olmayan mutfakları renklendirip kişileştirmek için en uygun ürün olan mutfak stickerları ilk başvurduğunuz ürünler arasında yer alıyor. Zevkli ve sizin ruhunuzu yansıtan mutfaklar için küçük büyük demeden tasarım yapabilir ve kendi mutfağınızı oluşturabilirsiniz.

Kahve en sevdiğiniz şey ise mutfağınıza yakışacak bir mutfak stickerı bizden.

Mutfak dolaplarınızın karşısına veya uygun gördüğünüz her alana birbirinden farklı mutfak sticker ürünlerini birkaç dakika içinde uygulayabilirsiniz. Ölü ve boş alanları değerlendirerek kullanışlı ve farklı bir mutfağın sahibi olun.
Görünüşleri ile modern duran ve ortama kattıkları farklı ambiyans ile mutfak duvar stickerları şimdilerde ve ileride ki dönemlerde hep moda olacağa benziyor.

Kavanoz Sticker İle Mutfağınızda Düzene Merhaba Deyin!

Bir evde oturma odasıyla birlikte en çok vakit geçirdiğiniz alan mutfaktır. Hatta geniş bir mutfağınız varsa bu süre oturma odasını dahi aşabilir. Mutfağınızda saklama kaplarınız çok fazla yer kaplıyor. Hele de mutfak düzenine ve mutfak dizaynına önem veren biriyseniz mutfak kavanoz stickerları sizin için müthiş bir ürün. Birçok baharatlığınızı veya kuru baklagillerinizi sakladığınız kavanozlarınızın mutfağınızda şık bir şeklide saklanması mutfak düzenin de önemli unsurlardandır. Mutfağınızı yenilemek ve süslemek için büyük paralar vermenize gerek yok. Küçük dokunuşlar ile sizde kendinizi şımartırken mutfağınıza farklı bir dokunuş yapabilirsiniz.

Uygun fiyata dilediği tarza ve kavanozuna uygun hale getirilen sticker mutfağında yerini aldı.Farklı ve modern tasarımı mutfağınıza ve saklama kaplarınıza, kavanozlarınıza yakışacak stickerları 20 farklı ürünü saklayacağınız kavanozunuza yapıştırarak mutfağınızda karışıklığa son vereceksiniz. Sizin kavanozlarınız daha büyük veya daha küçük ise sipariş not kısmına istediğiniz isim ve ölçüleri de yazarak sipariş verebilme imkânınız bulunmaktadır.

İsme Özel Mutfak Kuralları Panosu Mutfağınıza Çok Yakışacak

Her kadının veya mutfağıyla haşir neşir olan insanların mutfağında belli başlı kuralları vardır. Annelerin çocuklarını bu düzen ve kurallara uyması için ne çok efor harcadığına hepimiz şahidizdir. Mutfağınızın herhangi bir yerine uygulayacağınız “Sebzeler İsme Özel Mutfak Kuralları Panosu”  ile konuklarınızı, çocuklarınızın veya ev sakinlerine sevimli ve küçük hatırlatmalar yapabilirsiniz. Ne yazdırmak istediğinize sizin karar vereceğiniz bu tabloda ister açık renk isterseniz koyu renkte mesajlarınızı yazdırarak bir bilinç oluşturabilirsiniz.

Tasarımında sebzelerin olduğu bu mutfak panosunu ister duvarınıza isterseniz fayans alanınıza yerleştirebilirsiniz. Tamamen hayal gücünüze kalan yerleşimi mutfağınızın en görünen ve göze çarpan yerine yerleştirmeniz mesaj verdiğiniz aile bireylerini gülümsetecektir.

Belki gerçekten sizinle sofrayı hazırlaması bir süre sonra alışkanlığa dönüşür. Telefonu bırakıp yemeğini afiyetle yemesi onun için kural olmaktan çıkıp keyifli bir hal alabilir.
Güzel temenni ve hayatı kolaylaştıracak bu güzel mutfak kuralları panosu ölçüleri 30×42 cm ölçülerindedir. Ürünü istediğiniz yere çift taraflı bant ile yapıştırabilirsiniz. Ürün çift taraflı bant ile gönderilmektedir.

PVC kaplı bu panoda mutfakta kimin şef olduğunu ve kuralların ne olduğunu daha tatlı ve tarz şekilde gösterebilir; isimli veya isimsiz olarak da mutfak panosunu sipariş verebilirsiniz. Kişiye özel hazırlanan bu ürün herkesin dikkatinizi çekecektir.

      

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.