Mutfağınızın Havasını Değiştirin
Nisan 25, 2018
Beyaz Eşyalarınızı Kişiselleştirebilirsiniz!
Mayıs 27, 2018

İnsan ruhuna en çok dokunan müzik canımız sıkkın olduğunda da sinirlendiğimizde de sevinçli olduğumuzda da bizim yanımızdadır. Çocuk odanızı müzik desenli duvar sticker modelleri ile canlandırmaya ve süslemeye ne dersiniz?

Müzikle Büyüyen Çocuklar için Mükemmel Tasarımlar

Nostaljik Mikrofon Çocuk Odası Sticker modeli ile bebek odanızdaki beşiğinizin üstünü çocuğunuzun ismi ile birlikte farklı bir tasarım ile süsleyebilirsiniz. İsimli olması hem sizi hem de evinize gelen konukların dikkatini çekecektir. Müziğin sakinleştirici, eğlendirici ve huzur veren etkisini doğduğu günden itibaren çocuğunuz hisseder. Bütün ebeveynler ve çocuklar için eşsiz ve farklı görünüşteki bu müzik duvar sticker modelleri sizde sanatçı ruhlu nesiller büyüteceksiniz.

Müziksiz Hayat Hiçe Benzer

Çevreye ortama ayak uydurma kabiliyeti müzik ile vardır. Mevlana “Müziksiz hayat hiçe benzer, müzik kalbin ve ruhun gıdasıdır o gıdadan kimse mahrum kalmasın” demiştir. Mevlana’nın da dediği gibi müziğin hayatımızdaki yeri küçümsenemez müzik hayata bakış ufkumuzu geliştirir bizlere kabiliyet verir.

Elinde fırçası, oyuncağı durmadan şarkı söyleyen bir yavrunuz varsa şimdi başucuna en sevdiği melodileri eklemek isteyeceksiniz. Kendi kendine mırıldanan, beraber söylenen nice güzel şarkıların olacağı şimdiden müziğe âşık oluşundan belli ise notalarla dolu bir müzik duvar stickerı alabilirsiniz. Odasında en sevdiği ve söylemekten bıkmadığı şarkılarla beraber onun karakteriyle eşleşen bu müzik duvar stickerları ile mutlu şekilde büyüyecektir.

Müzikli Duvar Sticker Modelleri

İnsanlığın var oluşundan beri müzik duyguları ortaya koyma yöntemi olarak var olmuştur. Müziğe kendimizi iyi hissetmek için ve ruhumuzu dinlendirmek için her an başvurabiliriz. Peki, neden bunu uygun fiyata ve hiç yorulmadan uygulayabileceğiniz bir duvar stickerı ile de odasını tamamlamayasınız ki?

Evinizin küçük veya büyük olması sizin müzik stickerlarını uygulayamayacağınız anlamına gelmez. Ağır ve pahalı aksesuarlara para vermeden odanızı çocuğunuzun karakterine ve en sevdiği notalar ile donatabilirsiniz. Birkaç dakika içinde kimseye ihtiyaç duyulmadan uygulanan müzik duvar stickerları istediğiniz renkte sipariş verebilirsiniz.

Çocuğunuzun da müzik kulağı,  sesi veya müzik dinlemekten zevk alan bir karakteri varsa müzik duvar sticker ürünleri sizin için harika bir çocuk odası başköşe ürünü olacaktır.

  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.