Notalar Çocuk Odanızda Hayat Bulsun
Mayıs 3, 2018
Bebek Odası Dekorasyonunda Renklerin Önemi
Mayıs 31, 2018

Beyaz Eşyalarınızı Kişiselleştirebilirsiniz!

Mutfağında yaratıcı ve eğlenceli, modern veya klasik tarzda yenilikler isteyenler uygun maliyet ve kaliteli bir ürün ile tanıştıralım: beyaz eşya yapıştırma folyoları.

Mutfağınız Bambaşka Hale Getirin

Artık eskimiş, yıpranmış olan buzdolaplarınızı kendi isminize veya mutfağınızın renklerine göre kaplayabilirsiniz. Nasıl mı?

Beyaz eşya kaplama folyoları ile mutfağınızın havasını yeniden farklılaştırın. Buzdolabı kaplama stickerlarını birçok kadın farklı renkte ve görüntüde kaplamayı seviyor.

Çiçekli veya doğa manzaralı, isimli veya isimsiz olarak mutfağınızın rengine göre hazırlayabilirsiniz.

Eşyalarınızı Mutfağınızın Renklerine Göre Dekore Edin

Beyaz eşyanız dolaplarınıza uymuyor ve bir bütünlük oluşturmuyorsa buna alışmak zorunda değilsiniz. Ahşap dolaplarınız için ahşap bulaşık makinası sticker ve ahşap buzdolabı stickerlar ile bunu değiştirme imkânınız var.

Dolaplarınız beyaz ve beyaz eşyalarınız gri ise bunu da değiştirme imkânınız olduğunu biliyorsunuz. Dilediğiniz tarzda ve seçenekte beyaz eşya kaplama üzerine adınızı yazdırabilir beğendiğiniz modellerde dolap ve beyaz eşyalarınızı farklı bir konseptle hazırlayabilirsiniz.

Buzdolabı ve Bulaşık Makinası Sticker Nasıl Alınır?

Beyaz eşyalarınızı kendi tarzınıza göre eğlenceli, zarif, çizgisel veya daha nice modeller ile kişileştirmek beyaz eşya set sticker, bulaşık makinası sticker, buzdolabı sticker ile artık çok basit. Buzdolabınıza veya bulaşık makinanıza göre ölçülerinizi alınız.

      

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir