Bebek Odası Dekorasyonunda Renklerin Önemi
Mayıs 31, 2018
Sonsuzluk Duvar Stickerı ile Aşkınız Baş Ucunuzda
Temmuz 13, 2018

Kapıda Ödeme Kolaylığı!

Kredi kartı kullanmıyor veya havale/EFT zor geliyorsa, ürünü nasıl alacağım demenize gerek yok. Birçok web sitesinin kapıda ödeme seçeneği ile siz de dilediğiniz ürünü bedene ve ölçüye göre istediğiniz yere getirtebilirsiniz.

Online Alışverişin Avantajları ve Zamandan Tasarruf

Yenidünya düzenin de e-ticaret artık her bireyin vazgeçilmez günlük hayat rutini arasına girmiştir.

Online alışveriş yapmak kişiler için çoğu zaman hem ürün fiyatından hem de zamandan tasarruf ettirmiş oluyor. Birçok mağaza ve yer gezdikten sonra yorularak aradığınızı bulamamak artık tarih oluyor. Çoğu insanı temel sorunlarından olan zaman yönetimi ev-okul-iş arasında geçmektedir. Mağaza da gezilecek alışveriş zamanını dinlenerek koltuğunuzda veya işinizde bir tık ile halledebilirsiniz. Böylelikle hem kendinize hem de sevdiklerinize daha çok vakit geçirecek mağaza mağaza gezmeyecek kuyruk sıralarında beklemekten kurtulacaksınız.

İstediğiniz bir mobilya mı var veya bir kıyafet mi alacaksınız hemen internetten aratarak hem fiyat hem de kalite olarak karşılaştırarak ürünü hiç yorulmadan kapınıza getirebiliyorsunuz. Yeni doğum yapan veya işte çalışan bayanların, zaman bulamayıp kıyafet bulamayan erkeklerin artık dijital dünyada istediği ürüne ulaşması saniyeler sürüyor. Farklı model ve özelliklerde milyonlarca ürün bulabileceğiniz bir alan olan internet sizi farklı fiyatlarda ve özelliklerde istediğiniz ürünlerle buluşturur. Birbirinden farklı ürün çeşidi ve ödeme şekilleri ile istediğiniz ve gerekli gördüğünüz her şey artık bir tık kadar yakın.

Farklı Model ve Tercihler İçin Online Alışveriş Siteleri

Online ticarette kredi kartı,  Eft-Havale, kapıda ödeme seçenekleri ile dilediğiniz tarzda ödeme seçenekleri mevcuttur. Birçok web sitesinde farklı opsiyonla dilediğiniz ürünleri bulabilirsiniz. Kredi kartı kullanmıyor veya havale/EFT zor geliyorsa, ürünü nasıl alacağım demenize gerek yok. Birçok web sitesinin kapıda ödeme seçeneği ile siz de dilediğiniz ürünü bedene ve ölçüye göre istediğiniz yere getirtebilirsiniz.

Çok kısa sürelerde kargo firmalarının çalışanları tarafından getirilen siparişiniz kapıda sizlere teslim edilecektir.

Avantajlı alışveriş yapmak isteyen kişiler alışveriş sitesinin e-mail ve e-bülten sistemine kayıt olduğu takdirde kendilerine gelen indirim, kampanya mailleri ile fırsatları yakalayabilmektedirler.

Güvenli Online Ticaret Siteleri Nasıl Anlaşılır?

Bir web sitesinden ürün alışverişi yapmak istiyorsunuz ama bazı çekinceleriniz mi var? Hemen size hangi öğelere bakarak güvenli bir site olduğunu açıklayalım:
– Girdiğiniz web sitesinin başında yeşil renkte “Güvenli” yazısı ve kilit ikonu olan bir site ise sitenin güvenli olduğuna dair uluslararası güvenlik sertifikalarına sahip olduğu size gösterilmiş olur.
-Web sitesinde güvenli ve kilit ikonu yoksa bu onun güvenli bir site olmadığı anlamına gelmemektedir. Yeni kurulmuş sitelerde protokol icabı hemen “Güvenli” ibaresi verilmemektedir.
-Web sitenin açık adresi, telefon numarası, mail adresi de bulunması gerekir. Siz iletişime geçeceğiniz bir chat programı olması size güven verecektir. Köklü bir firma veya butik bir işletme dahi ola bu verilerin açık olması gerekmektedir.
-Herhangi bir sitede bu gibi belli başlı ve önemli veriler yoksa yine de tamamen kötü bir site olduğu anlamına gelmemektedir. Sitede var olan mail adresini veya telefonu arayarak istediğiniz bilgiyi elde edebilirsiniz.
-Müşteri yorumlarına ve sosyal adreslerdeki platformlarına bakılarak da kurumsal bir firma olup olmadığı anlaşılabilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir