Kapıda Ödeme Kolaylığı!
Haziran 18, 2018
Uygun Fiyata Bebek Odası Nasıl Hazırlanır?
Temmuz 24, 2018

Sonsuzluk Duvar Stickerı ile Aşkınız Baş Ucunuzda

Yatak odası huzurlu ve farklı olarak dizayn edilmesi çok önemlidir. Farklı bir tasarım istiyorsanız hayat arkadaşınızın ve sizin en özel hissettiğiniz tarihi duvarınızın üzerine yapıştırarak her gördüğünüz de o anlara yeniden gidebilirsiniz.

Duvarınızın Ölçüsüne Göre Sipariş Verin

Yatak odanız küçük veya aksesuarlara elverişli değilse bu odayı nasıl diye kara kara düşünmenize gerek yok. 80×30 cm, 100×35 cm, 120×40 cm ölçülerinde olan bu ürün ile duvarınızın boyutlarına göre sipariş verebilir ve birkaç dakika içinde duvarınıza uygulayabilirsiniz.

Birçok müşterimizin uyguladığı beğendiği bu ürün hem modern hem de son zamanların en trend sticker ürünlerindendir.

Eşinizle sizin ismini sonsuzluğun simgesi olan sonsuzluk isim stickerı ile başucunuza veya uygun gördüğünüz her yere uygulayabilirsiniz. Farklı ölçülerde olduğu için istediğiniz duvara ölçünüzü alarak uygulayabilme şansınız vardır.

Kuşlar duvar sticker yatak odanıza çok yakışacak!

Kuşlar Duvar Sticker ile yatak odanız da farklı ve modern bir hava katabilirsiniz. Sizin tarzınızı yansıtıyorsa bu ürün artık duvarlarınız boş görünmekten kurtuluyor. Duvarlarınızı kuşlar stickerı ile süsleyemeye başlayabilirsiniz.

Beyaz, siyah veya dilediğiniz her renkte hazırlanabilen kuşlar sticker modeli ile odanız şık ve farklı görünecek. Ürünün uygulama alanı 110×60 cm’dir. İster başucunuza ister duvarınızın herhangi bir alanına uygulama yapabilirsiniz. Uygulama yapacağınız alan tamamen sizin hayal gücünüze ve evinizin dekorasyonuna bağlıdır.

Çok uygun fiyata evinizin her köşesine, yatak odanıza hatta mutfağınızın duvarlarına bile bu ürünü konumlandırıp uygulamaya ne dersiniz?

Dekorasyonda tarzınızı yansıtın!

Klişe ve standart yatak odalarından hoşlanmayan ve kendine özgü bir tarzınız varsa neden bunu göstermeyesiniz ki? Günümüzde ev dekorasyonlarında duvar stickerları adeta bir dövme gibi anılmaktadır.  Binlerce renk ve model seçeneği ile hayatımıza girmeyen bir alan kalmamıştır. Arabadan çocuk odasına, mutfaktan yatak odasına, küçük etiketlerden aklınıza gelebilecek her türlü süslemelerde kullanılan duvar stickerlarını sizde kullanmaktan memnun olacaksınız.

Dilediğiniz alanın ölçüsünü belirledikten sonra modelinizi beğenin, beğendiğiniz modelin rengine de odanızın renk ve tasarımına uygun olarak belirledikten sonra artık sadece tek tıkla evinize gelmesini bekleyeceksiniz. Kapıda ödeme, web sitesinden alma veya EFT-Havale yapma işlemleri ile bu güzel ürünleri alma imkânına sahipsiniz.

   

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir