Sonsuzluk Duvar Stickerı ile Aşkınız Baş Ucunuzda
Temmuz 13, 2018
Sticker Hakkında En Çok Sorulan Sorular
Ağustos 24, 2018

Uygun Fiyata Bebek Odası Nasıl Hazırlanır?

Yıldız sticker, puantiye sticker, kalp sticker, bulut sticker ve daha farklı tarzlarda sticker kullanarak artık bebek odanızı veya çocuk odanızı uygun fiyata daha şık ve renkli hale getirebilirsiniz. Pratik ve rahat uygulanması ve şık görünümü ile hem zamandan hem de sizi aşırı masrafa sokmadan birkaç dakika içinde dilediğiniz şekilde uygulayabilirsiniz.

Duvarları Odanızla Uyumlu Hale Getirin

Erkek bebeği olan bu müşterimiz odasının halısına ve bebeğinin cinsiyetinin erkek olmasından dolayı çift renk çocuk odası sticker ürününü kullanarak odasının havasını değiştirmiştir. İster bebeğinizin başucuna isterseniz dolabına veya duvarının tamamına uygulayacağınız çift renk yıldız sticker ürünümüz ile alışılmışın dışında hem zarif hem de çok uygun fiyata bebek odanızı yenilemiş olacaksınız.

Bebeğiniz kız veya erkek olabilir. Birbirinden farklı renk seçenekleri ile sadece mavi ve pembe renkleri kullanmadan da bu ürünlere sahip olabilirsiniz. Pratik ve rahat uygulanması ve şık görünümü ile hem zamandan hem de sizi aşırı masrafa sokmadan birkaç dakika içinde dilediğiniz şekilde uygulayabilirsiniz.

Bebek ve Çocuk Odası Stickerlarını Nasıl Uygularım?

Uygulaması son derece kolay olan stickerlar hazır kesilmiş olarak gelir. Stickerları tek tek kağıttan ayırarak kolayca duvarınıza uygulayabilirsiniz. Uygulanışından sonra duvarımdan çıkartmak istediğim de duvarım deforme olur diye düşünürseniz sizleri pratik ve kolay bir yöntem öneririz. Kurutma makinasının sıcak hava veren tarafıyla stickerı ısıtıp genleştirdikten sonra yavaşça kaldırarak sökme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Evinizin tarzına ve kullanacağınız alana göre yoğun ve daha seyrek halde yıldız, bulut, kalp ve üçgen stickerları kullanmanız mümkündür. Tamamen hayal dünyanıza ve zevkinize bağlı olarak hazırlayabileceğiniz bu ürünler ile evinize gelen her konuğun çocuk odası dikkatini çekecektir.

Bebek Odası Sticker Ölçüleri Nasıl Olmalıdır?

Farklı renk ve ölçü seçenekleri arasından ebeveynlerin genellikle tercih ettiği bu küçük stickerları karışık boyutlarda sipariş verilebilirken istenilen boyutlarda da hazırlanabilmektedir.  3,4,5,6 cm yıldız sticker, puantiye sticker, kalp sticker, bulut sticker, üçgen sticker için standart ölçülerken siz daha büyük veya daha küçük şekilde de duvarınızın ölçülerine göre hazırlatabilirsiniz.

Minimalist ve modern bir bebek odası hazırlamak isteyen müşterimiz gece lambasının etrafına siyah ve beyaz renkte 3 cm,4 cm,5 cm’lik yıldız stickerları uygulayarak odanın havasını bambaşka hale gelmiş.

Yuvarlak kesilmiş stickerlar ile bebek odanızın belli bir bölümüne uygulama yaparak daha sevimli bir odayı kendiniz hazırlayabilirsiniz. Kız ve erkek bebek odalarının genel olarak sade ve kullanışlı olmasına bakılır. Odanız küçük ise dekorasyon anlamında pek değişiklikleri alan yüzünden yapamayabilirsiniz.

Odanızı düzenlemek ve yenilemek isterseniz duvar stickerları imdadınıza yetişir. Herhangi bir koku ve sağlığa zararlı madde içermeyen bebek odası duvar stickerlarını gönlünüz rahat bir şeklide kullanabilirsiniz.

Her renk puantiyeye ve ölçüyü sipariş verebilme imkânına sahipken daha renkli ve yenilikçi olmak için ne bekliyorsunuz? Kız bebeğimizin odası altın rengi puantiye stickerımız ile farklı ve renkli bir oda oldu. Erkek kız farketmeden oyun odasına, uyku odasına, tavana, dolaba, beşiğinin başına ve dilediğiniz her yere renk ve dilediğiniz ölçüde puantiye sticker uygulayabilirsiniz.
Sizde istediğiniz ölçüde ve renkte sipariş vermek için: www.stickerim.com adresinden sipariş verebilirsiniz.

Uygun Fiyata Çocuk Odası Nasıl Hazırlanır?

Kalp sticker çoğu annenin vazgeçilmez stickerlarından biridir.  Hem kullanım alanı olarak her yere uygun oluşu ile duvarlarınızdan dolaplarınıza hatta baby shower ve doğum günü parti kutlamalarında bile kullanılır.

Çok yönlü kullanılması dışında hayal gücünüze ve uygulayacağınız alana da rahatlıkla uyum sağlayan bir üründür.

Müşterimiz Sevgi Hanım doğumundan önce kalpli stickerları ile hazırladığı odasını farklı bir teknik kullanarak kızının adını yazdı. Kalpleri ortasından keserek bazen ise tam şekliyle kullanarak “BELİS” kızının ismini duvarına yazmış oldu.

Her şeyin hayal gücü ve beceri ile alakalı olduğunu Sevgi Hanım’ın çok ucuza mal ettiği kalp stickerları neler yaptığını fotoğrafta görüyorsunuz.

Bütün duvarınızı baştanbaşa sticker ile süsleyebileceğiniz gibi sadece belli alanlarına göre de tasarlayabileceğinizi unutmayınız.

Duvarının belli bölümünü farklı renklerde boyatan ebeveynler diğer kalan kısmına da stickerları ve duvar aksesuarları ile tamamlıyorlar. Farklı ve şık duran bu asarım tarzı da son zamanlarda bebek ve çocuk odalarına Avrupai ve farklı bir hava katmaktadır.

Odanızın dekorasyonuna ve çocuğunuzun cinsiyetine göre dilediğiniz renkte kalpli stickerları bulabilirsiniz.

 

       

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir